Dr. Csiba Gábor intézményvezető főorvos rendelkezése értelmében 2025. január 7-től – a megbetegedések fokozott száma miatt – intézményünk egész területén, visszavonásig kötelező a maszk viselése.
Új helyen a vérvétel
Tisztelt Betegeink! Az intézményünkben zajló felújítási munkálatok elérték a laborhelyiségünket
