Tisztelt Betegeink! 2024. február 15-én, csütörtökön 8.30-10.30 között a betegirányítás technikai okok miatt zárva lesz. Megértésüket köszönjük!
Új helyen a vérvétel
Tisztelt Betegeink! Az intézményünkben zajló felújítási munkálatok elérték a laborhelyiségünket
