A Dr. Nádor Ödön Egészségügyi Intézmény valamennyi dolgozója nevében Áldott, békés karácsonyt és egészségben, szeretettben gazdag, boldog új esztendőt kívánunk. Dr. Csiba Gábor intézményvezető főorvos, Gelei József intézményvezető-helyettes
Elmaradó rendelések
Tisztelt Betegeink! Dr. Albert Katalin szemész főorvos ezúton (is) tájékoztatja
