Az új év első napjaitól kezdve intézményünk földszinten található Betegirányítása visszatért az egész napos nyitvatartásra. Kolléganőinktől ismét reggel 7.30 és és 17.30 között vehetik át az orvosok által leadott beutalókat, recepteket, igazolásokat.
Új helyen a vérvétel
Tisztelt Betegeink! Az intézményünkben zajló felújítási munkálatok elérték a laborhelyiségünket
